Mūsu stāsts

Izsmalcināts apgaismojums ilgtspējīga dizaina cienītājiem 

Mēs 0 dizains, domājam, ka ilgtspējīgs dizains - tā ir mūsu brīvība, baudot skaisto sev apkārt. Mēs meklējam dažādus risinājumus, izstrādājot unikālu, individuālu dizainu un varam būt pārliecināti, ka neatstājam kaitējumu dabai. Mūsu dizaina lampas ir pārstrādājamas atkal un atkal, tas ir kā nebeidzamais stāsts - mēs kaut ko paņemam no dabas ar ļoti lielu cieņu, tāpēc arī no sirds sakām - mūsu lampas ir jutekliskam interjeram ar mīlestību no dabas. 

Mēs ticam, ka ilgtspējīgs dizains ir vienkāršs un ērts. Taču tas nebūt nenozīmē, ka Tev jāsamierinās ar pelēcību. Tev joprojām ir iespēja izvēlēties izsmalcinātu gaumi. Tev joprojām ir iespēja izvēlēties sevi.

 

Bille-recycled-paper-mache-lamp-0Design

0design pārstrādātā papīra lampas laika gaitā pielāgojas Tavām vēlmēm un vajadzībām. Rokām darinātās dizaina lampas savu vēstījumu nes cauri laikam un telpai. To balanss slēpjas kaut kur pa vidu - starp vienkāršību un neparastu izsmalcinātību.

Mūsu vērtības

0 dizaina pārstrādātā papīra lampas ir radītas ar mīlestību un rūpēm par cilvēkiem un vidi. Mēs uzskatām, ka veiksmīgiem dizaina elementiem ir jākalpo mums, nevis otrādi. 

It hurts us to see the waste of the things that becomes unnecessary. Most of those are making an impact on the environment and our future. In such a creative world like ours, we have a choice to live differently. That’s why 0 design created sustainable recycled paper lamps. What makes them special? These beautifully designed products don`t have to become a waste. Ever.

Mēs gribam piedzīvot patiesas izmaiņas sevī un apkārtējā vidē. Vai Tu jūties līdzīgi? Tad Tu esi īstajā vietā! 

0 design rokām darinātās papīra lampas Tev dāvās vairāk, kā tikai gaismu. Mūsu pārstrādātās un ilgtspējīgās dizaina pērles ļaus Tev būt tuvāk dabai. Tuvāk sev. 

Mora-recycled-paper-mache-lamp-0Design

ROKU DARBS

Ikkatrs ziedlapas nospiedums, kas atdzīvina lampu dizainu, simbolizē gaismas vitalitāti. Ikkatrs pārstrādātais materiāls atgādina par gaismas nesatricināmo dzīvotspēju.

AR DOMU PAR NĀKOTNI

Mūsu ilgtspējīgās pārstrādātā papīra lampas ir radītas ar domu par nākotni. Mūsdienu iespēju daudzveidība mums ļauj izvēlēties radošus risinājumus arī dizainā. Tādēļ, lai samazinātu atkritumu negatīvo ietekmi uz vidi, 0design lampu ražošanas procesā esam izvēlējušies dabīgus un pārstrādātus materiālus.  

ILGTSPĒJĪGS DIZAINS

0 design rokām darinātās pārstrādātā papīra lampas ir radītas jaunam sākumam. Mēs ticam, ka būt ceļā uz pārmaiņām nebūt nenozīmē aizmirst visu, kas Tev līdz šim bijis svarīgs. Gluži pretēji - tas ir veids, kā sevi atrast no jauna. Ja arī Tu esi sevis meklējumos, mēs esam šeit, lai Tevi atbalstītu. Atnes savu lietoto papīra lampu un mēs to pārstrādāsim, dizainu un krāsas pielāgojot Tavām vēlmēm. Dāvā gaismai otro elpu!

Bille-recycled-paper-mache-lamp-0Design

Pārstrādāta papīra lampas - radītas ar mīlestību pret īpašām detaļām

0 design pārstrādātā papīra lampa nav tikai lampa. Tas ir ilgtspējīga dizaina pamats. Tā ir vairāk, kā tikai gaisma. Tā iedvesmo mūs būt klātesošiem, būt mirklī. 

0 design rokām radītā kvalitāte un šarms slēpjas īpašās un pārdomātās detaļās, kas priecēs kā minimālisma, tā izsmalcināta dizaina cienītājus. 

Mūsu 0 design lampas ir radītas no pārstrādāta papīra masas. Neparastais dizains ir bagātināts ar pļavās rūpīgi izmeklētu ziedu nospiedumiem, kas sākotnēji tiek iestrādāti silikona veidnē un beigās - iedzīvināti papīra lampas iekšpusē. silicone mold, which is handmade before using various plants and flowers from Latvian and other countries meadows to create a tasteful floral pattern.

Mūsu lampu tapšanas procesā pielietotie materiāli nāk no papīra fabrikām, skolām un citām iestādēm, kur izmantotais papīrs zaudējis savu funkcionalitāti. Mēs dodam tam otro elpu, pārstrādājot papīru gaumīgā, unikālā dizaina lampā. 

Mēs ticam, ka vienkāršība nebūt nenozīmē vienveidību. Dažādība un krāsas dizainā rada prieku - īpaši tad, ja ik uz soļa seko doma par ilgtspējību. 0design papīra lampas ir krāsotas ar dabīgāmchalk-"Annia Sloan" krīta krāsām. Tās ir pilnīgi nekaitīgas kā cilvēkam, tā videi.x 

Kā lampu stiprinājumi izvēlēti tekstila vadi.

Laikā, kad arvien palielinās vides piesārņojums, mēs, 0 design komanda, meklējam inovatīvus, radošus un ilgtspējīgus dizaina risinājumus!

lv