Pārstrādāta papīra lampas

Mūsu stāsts nav par lietām. Tas ir par patiesām rūpēm, kas nāk no sirds, un par mīlestību pret dabu, ko caurvij kvalitatīvs un rūpīgs roku darbs.

Mēs 0 dizains, domājam, ka ilgtspējīgs dizains - tā ir mūsu brīvība, baudot skaisto sev apkārt. Mēs meklējam dažādus risinājumus, izstrādājot unikālu, individuālu dizainu un varam būt pārliecināti, ka neatstājam kaitējumu dabai. Mūsu dizaina lampas ir pārstrādājamas atkal un atkal, tas ir kā nebeidzamais stāsts - mēs kaut ko paņemam no dabas ar ļoti lielu cieņu, tāpēc arī no sirds sakām - mūsu lampas ir jutekliskam interjeram ar mīlestību no dabas.

Ilgtspējīgās, ar rūpēm un mīlestību darinātās 0 design papīra lampas radītas ikvienam gaumei. Mums ir svarīgi, lai Tu kvantitātes vietā vienmēr varētu izvēlēties kvalitāti. Pārstrādātā papīra lampas Tev dāvā unikālu iespēju pielāgoties savām laika gaitā mainīgajām vajadzībām un vēlmēm.

Tieši tādēļ mēs esam radījuši ilgtspējīgas pārstrādāta papīra lampas.

0 design pārstrādātā papīra lampas radītas ar rūpēm un mīlestību pret cilvēkiem un vidi. Mēs ticam, ka ilgtspējīgam un kvalitatīvam dizainam vajadzētu kalpot mums, ne otrādi. Mūsdienu iespēju daudzveidība mums ļauj izvēlēties radošus risinājumus arī dizainā, kas ilgtermiņā kalpos par labu ne vien mums pašiem, bet arī videi, neradot liekus atkritumus. Mūsu izvēles rada mūsu nākotni. Izvēlies ilgtspējību!

0 Design-EXQUISITE-recycled-paper-lamps-1

ROKU DARBS

Ikkatrs ziedlapas nospiedums, kas atdzīvina lampu dizainu, simbolizē gaismas vitalitāti. Ikkatrs pārstrādātais materiāls atgādina par gaismas nesatricināmo dzīvotspēju.

AR DOMU PAR NĀKOTNI

Mūsu ilgtspējīgās pārstrādātā papīra lampas ir radītas ar domu par nākotni. Mūsdienu iespēju daudzveidība mums ļauj izvēlēties radošus risinājumus arī dizainā. Tādēļ, lai samazinātu atkritumu negatīvo ietekmi uz vidi, 0design lampu ražošanas procesā esam izvēlējušies dabīgus un pārstrādātus materiālus.  

ILGTSPĒJĪGS DIZAINS

0 design rokām darinātās pārstrādātā papīra lampas ir radītas jaunam sākumam. Mēs ticam, ka būt ceļā uz pārmaiņām nebūt nenozīmē aizmirst visu, kas Tev līdz šim bijis svarīgs. Gluži pretēji - tas ir veids, kā sevi atrast no jauna. Ja arī Tu esi sevis meklējumos, mēs esam šeit, lai Tevi atbalstītu. Atnes savu lietoto papīra lampu un mēs to pārstrādāsim, dizainu un krāsas pielāgojot Tavām vēlmēm. Dāvā gaismai otro elpu!

lv